Виробництво етикеток

Етикетка - це візитна картка кожного товару. На ній вказується певна інформація про продукт: це може бути додатковий логотип, декор або акційна пропозиція. Завдяки етикеткам можна дізнатися такі відомості:

  • назву товару;
  • термін придатності;
  • штрих-код;
  • склад;
  • виробника;
  • обсяг, масу;
  • вартість та інше.

Друк на етикетках повинен зберігати колір, бути читабельним. Матеріалу не можна м'ятися, рватися і піддаватися іншим ушкодженням. До вимог також відносять стійкість до впливу вологи, води, температурних перепадів і хімічних речовин. Тому етикетка підбирається в залежності від типу товару та його особливостей. Зовнішній вигляд виробу теж має велике значення.

Кріплення (апліціюювання) етикеток відбувається різними способами:

  • нанесенням клейкої речовини у процесі етикетування;
  • шляхом термоусадки;
  • обгортанням;
  • розтягуванням і подальшим відновленням форми;
  • методом наплавлення на етапі виготовлення.

Основні види етикеток

Наша компанія пропонує такі різновиди етикеток:

  1. Гарантійні. Виготовляються так, щоб при спробі їх відклеювання матеріал розривався. Тобто вдруге наклеїти виріб не вийде.
  2. Самоклейкі. Застосовуються для маркування товару, щоб привернути увагу покупця. Вони можуть випускатися на білому, матовому, металізованому папері, а також на підкладці екстра-класу.
  3. Пломбувальний скотч належить до різновиду пакувальної стрічки і допомагає визначити той чи інший товар на полицях складу. Він складається з декількох шарів: декоративної плівки, фарби, клейової основи. У деяких випадках використовується додаткова захисна плівка.
  4. Етикетки створюються зі спеціального паперу. У більшості випадків термічний друк етикеток необхідний у харчовій промисловості.

До різних видів упаковки (транспортні, споживчі, внутрішні) підбирається певний тип етикетки. Вони різняться зовнішнім виглядом і функціональними особливостями. Геометричні параметри, графіка, текстова інформація етикеток безпосередньо пов'язані з товарною одиницею і формою упаковки.

Основний смисловий зміст етикетки, звичайно ж, визначається самою продукцією. А конструктивні показники і спосіб виготовлення виробу обираються виходячи з матеріалу і конфігурації упаковки.

Як маркують етикетки

Щоб швидко нанести маркувальні дані на етикетку і товарну одиницю, вдаються до допомоги етикет-пістолета. Приладом нескладно користуватися, тому його купують для магазинів, складів, аптек і різних виробництв. Пристроєм кріплять цінники, вказують дати, термін придатності, номер партії та інше.

Потрібно внести необхідні дані, потім натиснути на спусковий механізм. Таким чином спрацьовує фарбувальний ролик, який переносить пігмент на стікер і відразу приклеює його до обраного виробу. Девайси відрізняються один від одного за багатьма параметрами. Різницю складають:

  • характер нанесених символів;
  • число рядків;
  • кількість розрядів у рядку;
  • допустимі розміри етикеток;
  • розмір символьних значень;
  • наявність вбудованих і скорочених символів.

Стрічку для етикеток (відповідного кольору, типорозміру, з фоновим принтом або без нього, різними формами країв) заправляють в пістолет. Також враховується тип клейової основи: постійний, посилений, призначений для текстильних виробів або заморожених продуктів.

Функції етикетки

Етикетка є частиною упаковки. Її відрізняють такі особливості:

  • ідентифікує продукт по його виду, індивідуальним параметрам;
  • вимагає наявності тари, контейнера - будь-якого вмістилища або товарної одиниці;
  • повинна з'єднуватися з упаковкою;
  • контейнер і етикетка складають загальний комплекс.

Ярлики до етикеткової продукції не відносяться. Їх кріплять до продукту за допомогою додаткового з'єднання (шнура, стрічки пластикової кліпси). У той час як етикетку скріплюють з поверхнею безпосередньо.

Вироби, які сприяють просуванню продукту, зазвичай створюються на основі липкої плівки (наприклад, стікери на вітринах). Вони приєднуються до рівних металевих, скляних поверхонь без використання клею.

Захисні етикетки виключають підроблення продукції і фіксують розкриті упаковки. Акцизні марки також входять до цієї групи, оскільки надають відомості про сертифікацію товару.

Як класифікують етикетки

Розрізняють кругові та точкові етикетки. Останні не призначені для створення кругового контуру на поверхні тари. Їх ще називають стоп-етикетками. Кілька позицій (дві та більше), зібрані комплексом, формують замкнуту смугу. Цей тип виробів відносять до кругових.

Приводом для відмінностей етикеток стає безліч критеріїв:

  • матеріал виготовлення;
  • спосіб виробництва;
  • дизайнерське оформлення;
  • мета застосування;
  • характер фіксації на товарній продукції.

Матеріали для виготовлення етикеток

Виробництво етикеткової продукції виконують з картону, пластмаси, скла, кераміки та інших матеріалів. Частка паперу в цьому списку дуже мала, однак подібний товар все ж залишається необхідним. Для такого сегмента знадобиться широкий асортимент паперу, що наділений різноманітними характеристиками.

Серед часто застосовуваних матеріалів, необхідних для створення етикеток, виділяють:

  1. Фольга. Пакувальний матеріал з багатошаровою структурою. Захищає товар від ультрафіолету та зволоження, не пропускає жири назовні. Може оброблятися мікровоском, ламінуватися, поєднуватися з поліетиленом. Підходить для пакування вершкового масла, сиру та продукції з високим вмістом жиру.
  2. Плівка. Екологічна підкладка, що складається з безпечного пластика - поліолефінів. Характеризується бар'єрними здібностями, дозволяє виготовити тверду або рулонну упаковку. Плівка вологонепроникна, термостійка, має високий рівень світлонепроникності. Застосовується для обгортання жирних продуктів.
  3. Пергамент. Використовується для монолітної упаковки харчових жирів. Виготовляється на основі целюлози - натурального компонента рослинного походження. Наділена захисними властивостями, перешкоджає прилипанню товарних виробів. Матеріал повітропроникний і біологічно інертний.
  4. Ламінований папір. Включає паперову підкладку та полімерний прошарок. Властивості матеріалу дозволяють використовувати його для різних галузей - фармацевтики, харчової та легкої промисловості.

Вимоги до етикеток

Якість підкладки має забезпечувати високий рівень друку, а також відкривати можливості для лакування, бронзування, тиснення фольгою. Серед найважливіших вимог до паперу - його ефективність. Робота на виробничих лініях повинна відбуватися оперативно, без затримок і браку.

Під час етикетування необхідно дотримуватися ряду правил:

  1. Не можна допускати склеювання або провисання елементів. Надлишки клею теж не повинні виходити назовні, забруднюючи продукт.
  2. Папір повинен вбирати вологу, яка є в клеї. Етикетку потрібно наносити точно на задану ділянку.
  3. Характерний глянець і друкований блиск виробу повинні зберегтися, навіть якщо матеріал стане вологим. Не дозволяється відклеювання або поява "зморшок" на виробі.
  4. У процесі приклеювання етикетка повинна скручуватися в певному напрямку. Однак на етапі друку потрібно підтримувати її пласку поверхню.
  5. Важливо, щоб папір піддавався дії каустичної соди під час змиву. Разом з тим папір повинен бути стійким до води.

Етикетки оптом від компанії Стронгпак

Компанія «Стронгпак» спеціалізується на виготовленні різних видів етикеток високої якості за доступною ціною. За весь період роботи ми вивчили особливості продукції і підібрали оптимальний варіант етикетки до кожного з них. Тому наші фахівці допоможуть вибрати найбільш прийнятний товар для того чи іншого виробу. Для всіх клієнтів доступне замовлення етикеток оптом. Доставка продукції здійснюється по всій Україні.

Доставка в будь-яке місто України

Доставка транспортною компанією

Ми співпрацюємо з найпопулярнішими і надійними транспортними службами в Україні, які обслуговують, практично, всі населені пункти країни. Ми можемо доставити продукцію в будь-яке місто України, наприклад:

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Слов'янськ, Нікополь.

Оплата вартості доставки обговорюється в залежності від типу і умов доставки вантажу Наша компанія співпрацює з наступними транспортними компаніями України:

  • «Нова Пошта»
  • «САТ»
  • «Нічний Експрес»
Оплата
  • Безготівковий розрахунок
  • На карту Приватбанк
  • Накладений платіж

Детальніше

Наше виробництво

Нам довіряють