Термоетикетки (Eco, Top)

Виготовляються зі спеціального термопаперу, який дозволяє наносити на етикетку необхідні рекламні гасла, емблеми тощо.

Вашу заявку успішно відправлено

Мы свяжемся с Вами в течении рабочего дня
На всі оформлені замовлення з сайту знижка до 7%
  • Доставка по Україні
  • Оплата готівкою і безготівково
  • Гнучкі умови поставок
  • Гарантія якості продукції
  • Накопичувальна система знижок для постійних клієнтів

Що таке термоетикетка

Термоетикетка представлена ​​самоклейним паперовим стікером, який по-особливому реагує на різний температурний режим. Випускається рулонами. Щоб нанесені написи проявилися, матеріал нагрівають у певних місцях під принтером.

Ролики з термоетикетками потрібні для розвішування продовольчих товарів, оскільки вони передають відомості про терміни придатності та іншу споживчу інформацію. Термострічки зазвичай використовуються на вагах, розташованих в супер- і гіпермаркетах у відділах самообслуговування. Через це їх ще називають ваговими стрічками.

Етикетки застосовуються більшою мірою в галузі харчової промисловості. Вони також потрібні для логістичних та транспортних підприємств, поштових компаній.

Структура термоетикеток

Термічна стрічка містить кілька прошарків:

  1. Верхня - використовується з метою друку інформації. У процесі виготовлення застосовується термохімічна речовина, яка швидко темніє при нагріванні. Таким чином текст і зображення проявляються на стікері.
  2. Середня. Поєднує папір з клейовою основою. Виріб кріпиться до різних поверхонь, але потрібно враховувати характеристики клею.
  3. Підкладка. Забезпечує якісне намотування етикеток в рулони (без деформування, спотворення, склеювання).

Характерно, що вироби здатні витримати температурні коливання в діапазоні від -40 до +50 градусів.

Різновиди термоетикеток

Існує 2 типи термоетикеток:

  1. ЕСО - створюються на основі білого паперу, що не містить деревних компонентів. Паперовий прошарок обробляють термочутливою речовиною. Клей щільно фіксує стікери на безліч поверхонь, у тому числі нерівні та фактурні. Витратний матеріал рекомендується використовувати при плюсовій температурі (мінімум +5 і не більше +42 градусів). Бажано уникати попадання вологи і прямих сонячних променів, щоб етикетки не розмокли і не вицвіли. Вироби цього сегмента призначені в основному для складання цінників, стікерного маркування, інформаційних вагових наклейок.
  2. ТОР - володіють двостороннім захисним покриттям, для якого характерна більш висока термостійкість. Матеріал здатний витримувати вологість і краще переносить транспортування. Етикетки призначені для маркування продукції, що зберігається в холодильних і морозильних камерах. Також їх наносять на товари, які готують до експорту або залишають у складських приміщеннях. Для виготовлення термостікерів використовують папір щільністю 80 г / кв. м. Він має кілька захисних шарів, які оберігають вироби від забруднення і мокрих плям. Матеріал витримує негативну температуру, тому не псується в морозильних камерах. Додатковий рівень захисту підвищує експлуатаційні якості, продовжує службовий термін етикеток.

Як вибрати термоетикетку

Термострічку вибирають, спираючись на наступні критерії:

  1. Чутливість матеріалу. Динаміка показує, з якою швидкістю принтер зможе надрукувати стікери.
  2. Стійкість до зовнішніх чинників. Від цього залежить, як довго і за яких обставин збережеться текст і малюнок на етикетці.

За допомогою лакування і праймування виходить створити додатковий захист термоетикеток. Подібні технології зменшують вплив навколишнього середовища і збільшують робочі властивості наклейок.

Необхідно уважно оглядати поверхню етикетки. Основні ознаки якості - гладкість, рівність, відсутність забруднень та інших дефектів. Хвилеподібна, зморшкувата текстура говорить про неправильні умови зберігання матеріалу. Відстань між стікерами на рулоні має бути однаковою. Нерівномірне нанесення призведе до збою під час друку.

Розміри термоетикеток

Розміри термоетикеток визначають зручність прочитання відомостей про продукт, а також призначення виробу:

  • стікерами невеликих габаритів маркують товарні одиниці нетривалого терміну зберігання і тих, що представлені на касах;
  • більші вироби підходять для наклеювання на складську продукцію (ящики, об'ємний вантаж).

Типові розміри термострічки: 5 * 25, 185 * 58 і 100 * 150 мм. Як правило, діаметр втулки - 40 мм. Допустимі також інші значення (26, 76 мм).

Як правильно використовувати термоетикетки

Якщо правильно зберігати термострічку, вона збереже свої технічні характеристики в середньому до 1 року. По закінченню цього терміну користуватися етикетками не рекомендується, оскільки їх властивості поступово втрачаються. Вироби з паперу краще тримати в провітрюваному приміщенні з сухим повітрям. Особливості виробництва стікерів зробили їх чутливими до зволоження та підвищених температур.

У випадку занадто довгого зберігання контрастність кольору теж втрачається. Папір може потемніти, проявляється жовтизна. Адгезивні здатності клеючої речовини зменшуються, а написи змащуються. Щоб цього не сталося, використовуйте термоетикетки якомога раніше, а також уникайте дотику матеріалу з вологою і впливу ультрафіолету.

Клейова основа для термострічки

Для кожного виду термоетикетки підбирається особливий клейовий склад:

  • посилений (стійко витримує УФ-випромінювання, дію розчинників, має термостійкість і захисне покриття);
  • морозостійкий (витримує заморозку до -30 градусів без втрати своїх характеристик);
  • напівпостійний (забезпечує багаторазове приклеювання, через добу клей стає ще міцнішим, і відклеїти стікер буде важче);
  • постійний (наклейка знімається тільки з ушкодженнями завдяки щільному зчепленню).

Де купити термоетикетки оптом

Якщо ви шукаєте якісні термоетикетки за доступною ціною, компанія Стронгпак готова запропонувати вам вигідні умови співпраці. Ви можете замовити термоетикетки оптом з доставкою в будь-який населений пункт України. Менеджер допоможе вибрати відповідний для вашого виробництва матеріал - ТОР або ЕСО (в залежності від умов експлуатації). Для замовлення телефонуйте за номером, який вказаний на сайті.