Повітряно-бульбашкова плівка - незвичайний сучасний пакувальний матеріал, що допомагає перевозити вироби, які легко б'ються. Може мати дво- або тришарову структуру. Упаковка дуже легка, використовується при низьких температурах. Особливість плівки - шар з бульбашок, заповнених повітрям, що розташовуються незалежно один від одного. У разі пошкодження одного або кількох з них матеріал не припинить справлятися зі своїм завданням.
Повітряно-бульбашкову плівку застосовують як упаковку в таких галузях:
Для теплиць. Не випускає тепле повітря, пропускає сонячне світло. Матеріал стійкий до поривів вітру, високої температури (у жарку погоду).
Для басейнів. Утримується на поверхні, призупиняє швидке охолодження води. Не схильна до загнивання, не розкладається. Захищає від забруднень, комах.
Основні етапи виробництва ПБП виглядають так:
Зустрічаються бульбашкові плівки таких видів:
У сільськогосподарській галузі існує попит на парникову плівку, що включає антифог і світлостабілізуючі з'єднання. Такі компоненти перешкоджають конденсації. Світлостабілізатори зменшують вплив ультрафіолету, який призводить до руйнування полімерів. Завдяки такій будові матеріал не втрачає своїх властивостей протягом 2-3 сезонів.
Присутність у складі полотен антифогу запобігає поглинанню вологи плівкою: краплі стікають, не проникаючи всередину. Вологі сліди все-таки необхідно прибирати, щоб не розвивалася цвіль, а на рослинах не залишалися опіки. Перфорація на ПБП допомагає легше відривати рівні частини від загального рулону. Вона виглядає як дрібні насічки, розташовані один від одного на однаковій відстані (приблизно 1 м).
Високі показники міцності і надійності властиві комбінованим виробам - вони поєднують характеристики ПБП та спіненого поліетилену. Матеріал необхідний для меблевого виробництва - виготовлення і перевезення дорогих, ексклюзивних моделей.
Металізація або фольгування наділяє плівку здатністю чинити опір тепловтратам. Тобто полотна отримують вищі теплоізоляційні якості. З їх допомогою утеплюють стіни, покрівлю, перекриття, вистилають "теплі" підлоги. Матеріал довговічний, не пропускає пар, екологічно чистий.
Якщо упаковка вимагає особливого ступеня захисту, міцності, то використовують плівку з картонним прошарком. Вона має покращені демпферні властивості та дозволяє перевозити скляні вироби.
Залежно від характеру основи, будови плівки виділяють такі її різновиди:
Двошарова. Містить нижній поліетиленовий прошарок - ПВТ невисокої щільності. До нього прикріплена частина з відокремленими бульбашками. У разі проколювання одного з них інші фрагменти залишаться цілими. Плівка слугує відмінним наповнювачем під час транспортування предметів, що легко б'ються (скло, кераміка, фарфор).
Тришарова. Відрізняється більшою міцністю і щільністю. Застосовується для виробництва чохлів, піддається зшиванню, ізолює. Допомагає у транспортуванні крихких виробів, антикваріату, сантехніки, оптики. Придатна для покриття тепличних споруд. Оберігає басейни від забруднення, випаровування води.
Для замовлення повітряно-бульбашкової плівки зателефонуйте за номером, вказаним на сайті компанії Стронгпак. Менеджер підкаже, як правильно вибрати повітряно-бульбашкову плівку, оформить заявку на виріб потрібних вам параметрів. Доставка товару можлива в усі міста України. Також доступне оптове замовлення бульбашкової плівки.
Ми співпрацюємо з найпопулярнішими і надійними транспортними службами в Україні, які обслуговують, практично, всі населені пункти країни. Ми можемо доставити продукцію в будь-яке місто України, наприклад:
Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Слов'янськ, Нікополь.
Оплата вартості доставки обговорюється в залежності від типу і умов доставки вантажу Наша компанія співпрацює з наступними транспортними компаніями України: