Пакувальна стрічка (ПП, ПЕТ)

Пакувальні стрічки призначені для постійного використання на виробничих об'єктах. Матеріал гарантує надійне пакування, зберігання та перевезення вантажу. Товарний вигляд продукції вдається зберегти завдяки якісній упаковці, що закріплюється стяжкою. Її основне завдання - міцна фіксація виробів, що полегшує транспортування вантажу будь-яких габаритів.

Види пакувальної стрічки

Поліпропіленова (ПП) і поліестерова (ПЕТ) стрічки використовуються для упаковки вантажів різних габаритів, забезпечуючи надійний захист під час вантаження, транспортування та зберігання. Незважаючи на загальне призначення, вони істотно розрізняються. Так, поліпропіленова пакувальна стрічка вигідніша та простіша в експлуатації, а поліестерова характеризується підвищеною міцністю і розривним навантаженням.

Поліпропіленова стрічка: виготовлення та застосування

Поліпропіленова стрічка використовується для штабелювання та фіксації вантажів масою до 500 кг. Це один з найпопулярніших обв'язувальних матеріалів у багатьох галузях промисловості, включаючи меблеву, деревообробну, харчову, поліграфічну і т.д. Поліпропіленова стрічка міцна і стійка до впливу зовнішніх факторів; вона не впливає на зовнішній вигляд вантажу і легко видаляється.

Кінці поліпропіленової стрічки під час пакування вантажу скріплюються за допомогою металевих або дротяних скоб. Вони також можуть спаюватися під дією високих температур. На відміну від стрічки ПЕТ, поліпропіленова стрічка не підходить для упаковки вантажів масою понад пів тонни. Також може втратити деякі свої властивості під впливом агресивних зовнішніх факторів: вологи, прямих сонячних променів, високих температур.

Як використовується поліестерова стрічка

Поліестерова стрічка використовується як альтернатива сталевій пакувальній стрічці для фіксації важких вантажів. Виділяється ряд переваг, серед яких - еластичність і істотне зниження ризику виробничого травматизму.

Еластичність стрічки проявляється в її здатності розтягуватися при навантаженні, а потім повертати початкову форму. Ця риса допомагає уникнути деформації вантажу через зайвий тиск стрічки. Завдяки відносній легкості та відсутності гострих країв на поліестеровій стрічці вона полегшує працю робітників і не ріже рукавички.

Поліестерову стрічку також широко використовують в будівельній та деревообробній промисловості, на виробничих підприємствах.

Переваги пакувальної стрепінг-стрічки

На відміну від сталевих аналогів, стрічки ПП і ПЕТ безпечні і легкі. У разі розриву матеріал не пошкоджує упаковку, товар не завдає шкоди оператору. При цьому параметри міцності таких виробів гранично високі. Стрічка не розривається навіть в разі падіння предметів, розтягування, зачіпок або стискання. Упаковка залишиться неушкодженою при максимальному навантаженні.

До переваг стрепінг-стрічки також відносять:

  1. Здатність до зворотної деформації: колишня форма виробу повертається за рахунок пружної структури.
  2. Хімічна інертність.
  3. Несприйнятливість до змін температури.
  4. Широкий діапазон робочих температур (-40 - +90 градусів).

В умовах високої вологості матеріал не піддається іржавінню, тому на упаковці не залишається брудних слідів. Пакувальні стрічки можуть використовуватися в приміщеннях, які залежать від погоди. Гнучкість і еластичність виробу дозволяє обгортати товар вагою до 1 тонни.

Стрепінг-стрічка складається з однорідної сировини, що запобігає її провисанню та просіданню після пакування. Вона забезпечує рівномірне натяжіння по всьому периметру, скріплюючи одиничні предмети або товарні групи. Основне навантаження від ударів або в разі перекидання припадає саме на стрічку.

Функції пакувальної стрічки

  • поглинання ударного навантаження і застосування в складних умовах транспортування;
  • утримання вантажу, що змінює свій обсяг під час зберігання (всихання, усадка продукту);
  • обв'язки пиломатеріалів, які будуть спрямовані в сушильну камеру;
  • кріплення габаритного, масивного вантажу (будматеріали, металопрокат, деревина та інше).

Як скріплюють стрепінг-стрічку

Кінці пакувальної стрічки скріплюють за допомогою металевих скоб, пряжок або шляхом запаювання. Останній варіант є найефективнішим: зварений шов має таку ж високу міцність, як і у всієї стрічки. Використання скоб - спрощений метод, але він не настільки надійний. У цьому випадку не потрібне складне дороге оснащення. З цієї причини подібний прийом більше актуальний для невеликих підприємств і складів.

Завдяки зварюванню країв вдається домогтися стійкості упаковки до розриву на рівні 80-85%. Зварювання можна виконувати і ручними інструментами, хоча механічні прилади для скоб все одно обійдуться дешевше. У багатьох обставинах без зварювання зовсім не можна обійтися, наприклад, в умовах мінусової температури. До цього способу завжди вдаються на неопалюваних цехах, складах відкритого типу.

Пристрої для скріплення країв бандажних стрічок бувають трьох видів:

  • автоматичні;
  • напівавтоматичні;
  • ручні.

Кліщі та натягувачі - найпоширеніші приклади ручного обладнання. В цілому останні два типи інструментів не завжди дозволяють отримати надійні кріплення. Найкращу фіксацію країв гарантує автоматичне оснащення, що застосовується для складання вантажу.

Як вибрати пакувальну стрічку

Основне цільове призначення стрепінг-стрічки зводиться до збереження цілісності упаковки та товарної одиниці. Вироби покликані запобігати розтин і псування продукції. Чим міцніше матеріал, тим краще він переносить навантаження, створюване масивними предметами. Наприклад, витратні матеріали з мінімальним розривним навантаженням 400 кг застосовуються для переміщення вантажу вагою 4-5 тонн.

Типові розміри пакувальної стрічки:

  • ширина 9-32 мм;
  • товщина 0.6-1.27 мм;
  • довжина (на бобінах) 500-2450 м.

Підприємствам з високою продуктивністю, які користуються автоматичним обладнанням, рекомендується купувати бандажну стрічку великого метражу. Для ручної обв'язки можна замовити виріб довжиною 500-1000 м.

Де купити пакувальну стрічку оптом

Замовляйте пакувальну стрічку найвищої якості на сайті компанії Стронгпак. Ми гарантуємо широкий асортимент продукції, преміальну якість, демократичні ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. "Стронгпак" пропонує швидку доставку товарів по всій Україні.

Доставка в будь-яке місто України

Доставка транспортною компанією

Ми співпрацюємо з найпопулярнішими і надійними транспортними службами в Україні, які обслуговують, практично, всі населені пункти країни. Ми можемо доставити продукцію в будь-яке місто України, наприклад:

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Тернопіль, Кременчук, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Ужгород, Слов'янськ, Нікополь.

Оплата вартості доставки обговорюється в залежності від типу і умов доставки вантажу Наша компанія співпрацює з наступними транспортними компаніями України:

  • «Нова Пошта»
  • «САТ»
  • «Нічний Експрес»
Оплата
  • Безготівковий розрахунок
  • На карту Приватбанк
  • Накладений платіж

Детальніше

Наше виробництво

Нам довіряють