Металева скоба (скрепа)

Використовується для пакування вантажу або перевезення дрібногабаритних і великогабаритних вантажів.
от 125.00 грн/тыс
Ціна без ПДВ
Вартість залежить від обсягу замовлення.
Менеджер розрахує точну суму!

Вашу заявку успішно відправлено

Мы свяжемся с Вами в течении рабочего дня
На всі оформлені замовлення з сайту знижка до 7%
  • Доставка по Україні
  • Оплата готівкою і безготівково
  • Гнучкі умови поставок
  • Гарантія якості продукції
  • Накопичувальна система знижок для постійних клієнтів

Металева скоба (скрепа) вважається одним з найміцніших і найдоступніших в ціні кріпленням для кінців пакувальної плівки. Наша компанія надає своїм клієнтам оптимальні умови для співпраці, готова забезпечити високоякісним пакувальним товаром, у тому числі металевою скобою. Зверніть увагу, що ми спеціалізуємося на продажу різного типу пакувальних пристосувань, тому у нас можна придбати все необхідне для транспортування і тривалого зберігання різного типу вантажу.

Спосіб виготовлення сталевої скрепи

Металева скрепа проводитися з високоякісної сталі, м'якого типу, також буває, що виробник задіє лист металевий максимальної товщини. Така методика забезпечує надійну фіксацію вантажу при роботі з пакувальної стрічкою.

Зверніть увагу, що клієнт сам вибирати спосіб, який буде використовуватися для скріплення стрічки. Це може бути ручний пристрій у разі, якщо працювати доведеться з невеликою кількістю продукції. А також можна застосувати механічний, тут пускаються вхід натягувачі та кліщі. Існує ще третій варіант - це комбінований пристрій, що використовується при великих обсягах упаковки.

Під час вибору такого товару пам'ятайте, що для міцності фіксації пакувальної стрічки на скобах присутні спеціальні рифлення, насічки. У момент затиску скоба згинається разом зі стрічкою, тим самим підвищуючи коефіцієнт тертя. А це у свою чергу збільшує витримку розтягування.

Металева скоба застосовується як для пакування вантажу, так і під час його перевезення або ж тривалого зберігання. Зверніть увагу, що скоба витримує вагу різного вантажу, від дрібно- до великогабаритного.

Типи металевих скреп

  1. Скрепа, призначена виключно для поліпропіленової стрічки. Довжина скоби дорівнює ширині стрічки. Зверніть увагу, що скоба обробляється спеціальним антикорозійним засобом, який продовжує термін експлуатації.
  2. Скрепа призначена виключно для поліестерової стрічки. Виробництво цієї продукції здійснюється з твердого металу. Форма скріпи напівзакрита, з наявністю металевих насічок всередині скоби. Характерні риси - можливість знижувати вислизання стрічки.
  3. Скрепа з металевої стрічки - виготовляється з великого, товстого листа металу. Забезпечує міцне кріплення кінців стрічки, тим самим збільшує фіксацію вантажу.